www.fifa-suny.clupme.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.fifa-suny.clupme.net

ARTIK İSMİMİZLEDE YENİYİZ

Hoşgeldin, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. 1 Ocak
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM

YazarMesaj
xear96
ßy_ædmin
ßy_ædmin
xear96

Zodyak : Akrep Mesaj Sayısı : 251
İş/Hobiler : webmaster photoshop
Lakap : xear96
Ruh Hali : HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM Olgun10

HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM Empty
MesajKonu: HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM   HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM I_icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 9:27

Hocamızın verdiği görevi sonuna kadar yaparım”
06 Ağustos 2008 Çarşamba
HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM 2008-08-06_emre446

HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM Clearpixel
Takımımızın yeni transferlerinden Emre Belözoğlu, MTK ile yaptığımız maçı penaltıdan attığı takımımızın 3., kendisinin ise Fenerbahçe formasıyla kaydettiği ilk golünü anlattı.

Emre, takımla birlikte idmanlara başlamamasının kendisi için olumsuz olduğunu ama bunu kolay atlattığını söyledi. Emre sözlerine şöyle devam etti: "Tabii takımla beraber kampa katılamamam benim için bir handikaptı. Ama İstanbul'da 15 günde iyi çalıştım ama fizik olarak iyi bir Emre olmak için 3-4 maç daha oynamam lazım. Ama hocamızda görev verdiği zaman bunu yaparım. 90 dakika bile oynayabilirim. Ben askerliği yaptığım sürede de elimden geldiğince idman yapmaya çalıştım ama takımla çalışamadım. Tam olarak hazırım diyemem ama hocamızın verdiği görevi sonuna kadar yaparım.

Bizler profesyonel futbolcularız. İyi oynadığınızda olumlu, kötü oynadığınızda kötü eleştiriler olacaktır. Ben bu formanın hakkını vermek için geldim.

Semih'e gelince benim için çok farklı bir insan çok iyi anlaştığım bir oyuncu. Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli isimlerden biri. Özellikle Avrupa Şampiyonası'nda aramızda çok sıkı bir bağ kuruldu. Allah onu nazarlardan korusun. Saha içinde ve dışında çok iyi anlaşıyoruz. Ben hep küçük oyuncu olurdum ama bu kez "Genç Semih'in abisi"yim. O benim çok değerli bir arkadaşım.

Oynadığım süre içinde zinde olmak için elimden geleni yapıyorum ama 2-3 maç daha oynamam gerek diye düşünüyorum. Ama yine de karar hocamıza aittir."
https://fifa-suny.yetkin-forum.com

HOCAMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ SONUNA KADAR YAPARIM
1 sayfadaki 1 sayfası